Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Teslimat Bilgileri

Sipariş ve Teslimat Şartları

reklamduragi.net adresinden verdiğiniz siparişlerin teslimat süreci, verilen siparişlerin takibi, kargo ücreti ve diğer sipariş bilgileri hakkındaki bir çok konuyu bu sayfada bulabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Ürünler Türkiye’nin her iline kargo ile gönderilmektedir.

K.K.T.C’ye ürün gönderimi yapılamamaktadır.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

reklamduragi.net

siparişleriniz kampanya bitiş tarihinden hemen sonra satın alınan ürünün içeriğine göre yapılan özel korunaklı paketleme işlemlerinden sonra kargoya teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerin kargoya teslim süresi kampanya bitiş tarihini izleyen 7 iş günü ile sınırlıdır. Siparişleriniz, kampanya bitim tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişiniz en geç, kampanya bitiş tarihini izleyen bir sonraki hafta içerisinde, adresinize teslim edilmektedir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin takibini ‘Hesabım’ bölümünün altından ya da ana sayfanın altındaki ‘Sipariş Takibi’ bölümünde yapabilirsiniz.

Siparişiniz Hazırlanıyor ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir. Ürününüz kargoya verildi Ürününüzün paketlemesinin yapılıp kargo firmasına teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayıp kargo firmasının nerede olduğunu görebilirsiniz demektir. Siparişiniz iptal edildi. Para iadesi kredi kartınıza yapıldı ifadesi sizin isteğiniz üzerine verdiğiniz siparişi iptal edip ödediğiniz tutarın kredi kartınıza iade edildiğini göstermektedir.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?

Anlaşmalı kargo firmaları teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi son bir kez olmak üzere tekrar adresinize getirilecektir. Teslim edilemedi notu aldığınız zaman kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman konusunda kargo yetkililerine bilgi verebilirseniz ürününüzün doğru zamanda size gelmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde 2. kez geldiklerinde de teslim edecek birilerini bulamazlarsa siparişiniz reklamduragi.net deposuna iade edilmektedir. reklamduragi.net sitesinden verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa ‘Destek’ sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0555 054 01 00 no’lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayın.Tutanak tutulması çok önemlidir.Bu hasarı yada eksikliğin sizden dolayı değil kargo firması tarafından olduğunu gösterir.Tutanak sonucunda yeni ürünleriniz tarafınıza hemen kargolanacaktır. Tutanak sayesinde reklamduragi.net yetkilileri de kargo firmasının sigortasından gerekli olan hasarın bedelini alabilecektir.
Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz.
Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.