Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Sıvama Kartvizit ( 1.000 Adet )

Sıvama Kartvizit ( 1.000 Adet )

700 Gr. Sıvama Kabartma Laklı Çift Yön Baskı

Mevcut Seçenekler:

Siparişinizi Tamamlayın
Ürünü, istediğiniz özellikleri seçerek sepetinize ekleyin. Tasarımınızı yükleyin ve ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayın.
Tasarım Kontrolü Yapalım
Yüklediğiniz tasarımın teknik kontrollerini ücretsiz olarak yaparak baskıya uygun olduğundan emin oluyoruz.
Tasarımınızı Baskıya Alalım
Tasarımınız ile ilgili herşeyin yolunda olduğundan emin olduktan sonra ürününüz baskıya alınır.
Siparişiniz Adresinize Gelsin
Ürünleriniz kalite kontrolü yapıldıktan sonra özenle paketlenerek adresinize kargo ile ulaştırılır.

Kartvizit

Kartvizit iş dünyasında firmaların kimliği niteliğindedir. İş dünyasının vazgeçilmezi olan kartvizitler kurumsal kimliği yansıtma da en önemli matbaa ürünüdür. 

Kartvizit matbaacılık sektörünün en çok satılan ürünlerinin başında gelmektedir. Bu sebeple kartvizit yaptırırken fiyat performans olarak size en uygun olan matbaayı seçmeniz gerekmektedir. Herşeyden önce kartvizit iş dünyasında akılda kalmanızı sağlar. Bir kere iş yaptığınız bir şahıs ya da firmanın yeni bir ihtiyacı olduğunda kartvizitiniz sayesinde size ulaşır. İyi ve etkili bir kartvizite sahip olmnaız rakipleriniz arasında öne çıkmanızı sağlar. İster özel bir kliniği olan doktor olun, ister serbest mali müşavir olun, ister bir avukat olun ya da ister bir işletme sahibi olun kartvizite sahip olmak sizi mutlaka ileri taşıyacaktır.  Yapmanız gerekn tek şey siparişinizi oluşturmanız ve kargonuzun gelmesini beklemektir. 


Kartvizit Siparişi Nasıl Verilir?

Reklam durağı sayesin de  kartvizit siparişi  vermek artık çok kolay. Öncelikle istediğiniz kartvizit özelliklerini seçerek ürünü sepete eklemelisiniz. Ardından sepetinize giderek siparişinizi tamamlamak için ilgili adımları takip etmelisiniz. En etkili olan tasarım kısmında ise; hazır tasarımınız varsa kolaylıkla sitemize yükyelebilirsiniz. Hazır tasarımınız yok ise whatsap destek hattımızla iletişime geçerek grafik tasarım departmanımız tarafından ücretsiz olarak tasarım desteği alabilirsiniz. 


Kartvizit Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Öncelikle Kartvizit tasarımınızın özgün olması oldukça önemlidir. Göz çarpıcı bir Kartvizit tasarımı sayesinde rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılabilirsiniz.

Kartvizitiniz de şirket logonuzun olması sizin daha kurumsal olmanızı sağlar. 

Sektörünüz ile alakalı kartvziit örneklerini incelemeniz size ilham olacaktır. 

En önemli nokta olan iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğuna emin olun. Logonuz, ünvanınız, telefon numaranız, e-postanız, adres be sosyal medya bilgileriniz mutlaka kartvizinizde olmalıdır. 


Sosyal medya hesapları kullanıvılar tarafından çok iyi bir referans olduğu için mutlaka kartvizitiniz de olmalıdır. Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız sosyal medya hesaplarınız var ise, logolarıyla birlikte kullanmanzı tasarımınıza renk verecektir. Böylece sosyal medyanızı inceleyen kişilere çok önemli referans olur.

Kartvizit siparişinizde seçtiğiniz adet için tek tasarım yüklenebilmektedir. Her isim/tasarım için ayrı adet seçip ürünün sepete atılması gereklidir. Örneğin; aynı bilgilere sahip, sadece isim değişecek tasarımlar da farklı tasarımdır. Bundan dolayı sepete 1000 adet + 1000 adet olarak 2 ürün atmanız gerekir.


Kartvizit Baskı Nasıl Yapılır?

Kartvizit baskı siparişiniz de, ödeme tamamlandıktan sonra baskı öncesi grafik tasarım ekibimiz tarafından grafik tasarım kontrolleri yapılır. Ardından, tasarımınız baskıya uygun formatta olması halinde siparişiniz baskı için üretime gider. Tasarımınızın uygun olmaması halinde kartvizit tasarımınızı tekrardan baskıya uygun halde tasarlayıp/tasarlatıp yüklemeniz gerekmektedir. Tasarımla alakalı vir porplem olmadığında kartvizitleriniz dijital veya ofset makineler kullanılarak basılır.

Eğer bir tasarıma sahip değilseniz, grafik tasarım departmanımız tarafından tasarımlar ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tasarımlarınıza onay verdikten sonra baskı işlemine geçilmektedir. Baskı aşaması tamamlanan kartvizitlerinizin kesimi yapıldıktan sonra özenle paketlenir. En son aşama ise paketlenen kartvizitler belirttiğiniz adresinize kargo ile gönderilir.