Kategoriler
Alışveriş Sepetim

A3 EL İLANI BROŞÜR BASKI

A3 EL İLANI BROŞÜR BASKI

130 Gr. Kuşe  Çift Yön Baskı

Mevcut Seçenekler:

Siparişinizi Tamamlayın
Ürünü, istediğiniz özellikleri seçerek sepetinize ekleyin. Tasarımınızı yükleyin ve ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayın.
Tasarım Kontrolü Yapalım
Yüklediğiniz tasarımın teknik kontrollerini ücretsiz olarak yaparak baskıya uygun olduğundan emin oluyoruz.
Tasarımınızı Baskıya Alalım
Tasarımınız ile ilgili herşeyin yolunda olduğundan emin olduktan sonra ürününüz baskıya alınır.
Siparişiniz Adresinize Gelsin
Ürünleriniz kalite kontrolü yapıldıktan sonra özenle paketlenerek adresinize kargo ile ulaştırılır.

Broşür , & El ilanı

El İlanı

El ilanları, firmanızı yeni müşterilerinze tanıtmanız için ya da herhangi bir kampanyanızı duyurmak için vazgeçilmez bir pazarlama aracıdır. Sokaklarda elden ele dağıtılarak ya da mağazalarda, dükkanlarda, ofislerde insanlara verilerek kullanılan el ilanı ve broşür, insanlara firma hakkında bilgi vererek satışın gerçekleşmesini hedefler. Bunun yanında el ilanı ve broşür fuar, açılış gibi etkinliklerin de vazgeçilmez ürünleridir.

El ilanı denildiğinde akla gelen ilk ürün olan tek yaprak baskı ürünüdür. Sadece ön ve arka baskı yapılarak kullanılabilen el ilanı genellikle marka hakkında kısa ve öz bilgilerin verilmesini sağlar. Kısa ve öz ürünün müşterilerin tüm içeriği okuma oranını artırır. Vundan solayı el ilanında kullanacağınız  bilgiler her zaman etkili olmalıdır.  

El ilanı baskısı yaptırırken seçeceğiniz boyut oldukça önemlidir. Çünkü el ilanı boyutları, tasarımda yer alan bilgilerin çokluğuna göre seçilmelidir. Tasarım içerisinde yer alacak tüm bilgilerin rahatlıkla okunabilecek boyutlarda olması verilmek istenen mesajın daga etkili olmasını sağlar. Ayrıca boyuta ek olarak baskıda kullanılacak kağıdın ağırlığı ve çeşidi de müşteride yaratılacak ilk algı için oldukça önemlidir. Gramajı yüksek olan kağıtlara baskı yapılması müşterilerinize daha kaliteli bir his verir. Böylece daha iyi bir algı yaratmanızı sağlar. Fiyat ve performans oranı göz önüne alındığında sokaklarda dağıtılacak broşürlerin ince bir gramaj da olmasında bir sıkıntı olmaz. Fakat fuarlarda ya da bir toplantı da dağıtılacak olan el ilanının kalın gramaj da olması kalite açısından oldukça önemlidir.

El İlanı Fiyatlarını Değiştiren Özellikler

El ilanı fiyatlarınının değişmesinindeki en önemli faktör el ilanı boyutudur. Önvelikle belirlemeniz gereken el ilanı tasarımının nasıl olacağı ve tasarım da çok mu ya da az mı bilgi kullanılacağıdır. Müşterilerinize vermek istediğiniz mesaja göre ve taıtmak istediğiniz ürünlere göre asarımınıza uygun el ilanı boyutunu seçmenizde fayda vardır.  Vermek istediğinzi mesajın net bir dilde yazılmış ve kısa tutulmuş olması broşürünüz için seçeceğiniz boyutu ideal boyuta getirecektir.

Bunun yanı sıra el ilanının her iki yüzünü de kullanmak isterseniz, yine fiyatlarda değişim görebilirsiniz. En ekonomik el ilanına sahip olmak için, ilan metninizi etkili olmasına özen göstermelisiniz. El ilanlarında fiyatı değiştiren bir diğer özellik ise kırımlı el ilanlarıdır. Kırımlı el ilanı katalog olarak ya da menü olarak kullanılmaktadır. Kırımlı el ilanı hem görsel açıdan hem de fazla sayfaya sahip olması açısından tercih edilenler arasında öne çıkar. 


El İlanı Siparişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak broşür siparişi vermeden önce hizmet verdiğiniz sektör de çalışmalar yapan diğer firmaların broşürlerini incelemniz size ilham verecektir. Broşür tasarımınızı uygun baskıya uygun formatlarda hazırladıktan sonra web sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz. Eğer bir tasara sahip değilseniz Whatsapp destek hattımızla iletişime geçip uzman grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulan ücretsiz tasarım desteğinden yararlanabilirsiniz. 

El ilanı tasarımı yaparken kolay okunabilir metinlere yer vermeniz gerekmektedir. Bunun için okunaklı yazı karakterleri seçmeniz gerekir. 

Tasarım da görsel kullanımı daha çok ilgi çekilmesini sağlar. Kullanılacak görsellerin yüksek çözünürlüklü olması baskıda görsellerin kaliteli çıkmasını sağlar. Kötü görsel kullanılması baskınun kötü olması ile sonuçlanır. 

Tasarımlarınız seçtiğiniz el ilanı boyutuna uygun olmalıdır. Bunun için sitemizde yer alan hazır şablonları kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. 

Bütçenize, firmanızın beklentilesine ve vermek istediğiniz etkiye göre hangi gramaj ve nitelikte kağıt seçmek istediğinize karar vermelisiniz. Bu konuda başarılı olmak için el ilanınızın ebatlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçmeye özen gösterin.

El ilanı baskı adedini iyi hesaplamanız gerekmektedir. Böylece hem yeterli kitleye ulaşırsınız hem de gereksiz harcama yapmazsınız. El ilanlarının çok hızlı tüketilen materyaller olduğunu unutmamanızda fayda vardır.

Yaptığınız tasarıma değer katan en önemli unsur iyi bir baskı kalitesidir. Kaliteli bir baskı yaptırmak isterseniz web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tasarımınızı yükledikten sonra ürünleriniz baskıya alınır. 7-10 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese kargolanmaktadır.